Новини
Футбольна команда від онкоцентру отримала кубок за перемогу в чемпіонаті серед лікарень Львівщини
Львів, 18 березня 2018 р. Сьогодні відбувся футбольний турнір в рамках Спартакіади серед медичних установ Львівської області. Вперше в історії онкоцентру команда перемогла у важкій боротьбі за І місце. Вітаємо переможців!

Наші лікарі можуть поставити шах і мат не лише хворобі!
Детальніше...

Представники компанії onkoDNA відвідали Львівський онкоцентр

Владика Ігор освятив капличку у Львівському онкоцентрі
alt
31 травня  2017 року Архиєпископ і Митрополит Львівський Високопреосвященніший владика Ігор освятив  капличку у радіологічному корпусі Львівського онкоцентру. Впродовж років на цьому ж місці вже проводились богослужіння стараннями парохів храму Успення Пресвятої Богородиці. На посвяті були присутні головний лікар Ігор Ковальчук, лікарі, медсестрі та пацієнти онкоцентру. Відтепер в капличка стане місцем духовної розради кожного, хто потребує молитви та доброго слова. По неділях та церковних святах будуть відбуватись богослуження для пацієнтів нашої лікарні.