Конференція онкологів - ASCO 2012 PDF Друк
alt Шпарик Ярослав Васильович – завідувач відділу хіміотерапії Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, автор майже 400 наукових праць з онкології, взяв участь у цій конференції та привіз для колег матеріали та враження про конференцію, якими поділився на засідання Львівського онкологічного товариства.


Нещодавно Ярослав Васильович випустив у світ книгу "Рак: переможці і жертви"

alt

У книзі 628 сторінок, де зібрано біографічні довідки відомих людей, долі яких пов’язані з онкологією. У І розділі подана інформація про тих, які здолали хворобу (переможці) – В. Гавел, А. Солженіцин, Ш. Коннері, Л. Армстронґ (майже 170 біографічних довідок). У ІІ розділі міститься понад 1200 довідок про жертв раку – Наполеон, З. Фройд, І. Берґман, Л. Паваротті, Ж. Кеннеді тощо. Вченим і лікарям, які доклали зусиль для пошуку методів лікування раку присвячений ІІІ розділ – Р. Вірхов, В. Голстед, Т. Годжкін, І. Мікулич (понад 230 подвижники онкології). Книга призначена для широкого кола читачів.


ASCO 2012

 Щорічні збори Американського товариства клінічних онкологів відбулися 1-5 червня 2012 року в McCormick Place в Чикаго, штат Іллінойс.
 
alt

30000 фахівців зі всього світу зібралися на щорічну конференцію, яка є платформою для виходу тисяч наукових рефератів - довгоочікуваних досліджень, новинок для багатьох людей, у тому числі пацієнтів, а також широкої громадськості.
 
alt

Новини оголошені під час кожного засідання, включають в себе останні дані,  клінічні випробування, в тому числі нових досліджень препаратів, що можуть змінити діючі стандарти надання медичної допомоги.