Публічний звіт щодо підсумків діяльності онкологічної служби Львівської області PDF Друк

    
     24.02.16 року в Львіському Державному онкологічному регіональному лікуально-діагностичному центрі відбулась розширена медична рада за участі директора Департаменту охорони здоров'я Чечотки Б. Р.

alt
     Із доповідями виступили заступник з ОМР Лудчак В. Ю., головний онколог м. Львова Курій І. І., заступник з лікувальної роботи Тріль О. В., заступник з хірургічної роботи Дуда О. Р., головний онкогінеколог області Струк С. М., зав. онкологічним відділом Дрогобицької МЛ №3.
     У 2015 році захворюваність по області на рак склала 339,4 на 100 тис. У загальній структурі онкологічних захворювань на першому місці рак шкіри. За ним рак молочної залози, легені, товстої кишки, шлунка та простати. Показник смертності хворих на злоякісні новоутвори у минулому році склав 163,0 на 100 тис. Значною проблемою у минулому році став ріст занедбаності на рак шлунка серед мешканців Львова та області. Головний онколог ДОЗ ЛОДА та головний лікар ЛДОРЛДЦ висловив сподівання на покращення ситуації з постачанням хіміотерапевтичних препаратів в рамках Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями для онкологічних хворих Львівської області та на покращення фінансування галузі загалом.