Міністр охорони здоров'я О. Квіташвілі відвідав 30 січня 2015 р. Львівський онкоцентр PDF Друк
Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі відвідав з робочим візитом Львівський онкоцентр невдовзі після обговорення Стратегії реформування медицини з громадськістю Львівщини. Під час відвідин оноцентру разом з директором Департаменту охорони здоров'я Б. Чечоткою було обговорено проблеми онкологічної служби області та надання медичної допомоги населенню області з головним лікарем ЛДОРЛДЦ І. Ковальчуком.
alt
Біля головного входу гості оглянули новенькі автомобілі швидкої медичної допомоги виробництва заводу "Електронмаш" львівської корпорації "Електрон". Головною перевагою і відмінністю автомобілів швидкої медичної допомоги «Електрон» від існуючого парку медичного транспорту є те, що це повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності з бензиновими та дизельними двигунами, призначені для роботи ургентної медицини та медицини катастроф під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у складних дорожніх умовах та у важкодоступних місцях, зокрема для сільської та гірської місцевостей.
alt
Міністр оглянув клінічні відділення онкоцентру та реанімаційне відділення. Також Львівський завод медичної апаратури провів невелику експозицію своєї продукції: електрокардіографи, пульсоксиметри, монітори стану пацієнта та інші сучасні прилади.
alt
 Також міністр відзначив високий рівень Львівського онкоцентру, його персоналу та оснащення.