Майстер-клас з урології 2013. PDF Друк

Адміністрація ЛДОРЛДЦ доводить до відома інформацію про те, що 23 травня 2013 року у Львівському онкоцентрі відбувся Майстер-клас з урології з відеотрансляцією on-line між операційним залом та конференц-залом для понад 40 урологів Західного регіону України (Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей). Операції транслювались за допомогою телекомунікаційного обладнання, встановленого в рамках проекту eHealth фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», з операційного залу в конференц-зал. 

Демонструвалися хід операцій в on-line режимі та з коментарями оперуючого хірурга - зав відділенням урології ЛДОРЛДЦ - Дійчука Юрія Петровича:

 - радикальна простатектомія при раку простати (відкрита операція),

 - лапароскопічна розширена нефректомія з лімфаденектомією при раку нирки .

Відкрив конференцію Головний онколог ДОЗ ЛОДА, головний лікар ЛДОРЛДЦ – Ковальчук Ігор Васильович, заслужений лікар України.

Провідний оперуючий хірург Дійчук Юрій Петрович  провів доповідь про розвиток оперативних підходів до раку простати, а також розповів методику операції, покази та підходи до лікування хворих з раком простати та раком нирки.
 

Дані обстежень підготованих до операції хворих представляли лікуючі лікарі, дані радіологічних обстежень, особливості методик КТ-скенувань при урологічних злоякісних новоутвореннях доповідав лікар КТ-кабінету Милян Юрій Петрович.
  

В ході операції лікарі мали можливість спілкуватися з оперуючими хірургами, задавати запитання та уточнювати коментарі.