Благодійний гала-концерт у Львові до 60-річчя Квітки Цісик. PDF Друк

12 березня 2013 року у Львівській опері відбувся благодійний гала-концерт, який присвячено памяті та 60-річчю Квітки Цісик.

У п'ятницю, 5 квітня, о 00:00 на телеканалі "Інтер" відбудеться прем'єра документального фільму "Квітка. Голос в єдиному екземплярі". Фільм присвячений пам'яті видатної особистості - всесвітньо відомої співачки українського походження Квітки Цісик. 4 квітня 2013 року їй мало б виповнитися 60 років, але через хворобу вона передчасно пішла з життя.

Рак грудної залози передчасно перервав життя видатної жінки.

 

У США Квітка Цісик більше відома під іменем КейСі. Її голос знає майже кожен американець. Вона десятки років озвучувала рекламні джингли таких відомих компаній як "Coca-cola", "American Airlines", "McDonald's", "Ford". Автомобільна корпорація "Ford Motor" взагалі зробила її, не професійну модель, а звичайну жінку, не тільки голосом, але й обличчям своєї рекламної кампанії. КейСі співала на бек-вокалі у таких зірок як Майкл Джексон та Уітні Хьюстон. І найголовніше –  саме вона виконала саундтрек до фільму "You Light Up My Life", який у 1978 удостоївся премії "Оскар" за кращу пісню. Але через юридичну тяганину найпрестижніша кінопремія світу дісталася іншій співачці. Слава та широке визнання, яких вона прагла, та щира любов мільйонів слухачів прийшли врешті решт не до КейСі, а до Квітки Цісик. І не в США, а в Україні – завдяки двом альбомам з народними піснями у її виконанні ("Пісні України" та "Два кольори").

 

Квітка Цісик – американка, яка стала втіленням національної української самоідентифікації. Народні пісні в її виконанні у 80-х роках минулого століття сколихнули тоді ще радянську Україну, стали уособленням такої бажаної, але на той час ще недосяжної незалежності.

В концерті взяли участь: народна артистка України - Ніна Матвієнко, Пікардійська терція, співак Павло Табаков, фіналістка  вокального шоу «Голос країни» - Антоніна Матвієнко, лауреат міжнародних конкурсів - Володимир Кудовба.

 

 Під час концерту громадскість Львові розпочала збір коштів з благодійною метою – закупку сучасного мобільного мамографу для порятунку життя українських жінок, як данина пам’яті Квітці Цісик. Було зібрано 30 тис грн.

Бажаючі можуть долучитися до благородної справи, перерахувавши кошти на рахунок:

 Львівський онкологічний центр

ЗКПО 01996792

р/р 35429004002782

МФО 825014

ГУДКсУ у Львівській області.

Благодійний внесок     "Квітка"