Про центр

КЗ ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" (Львівський онкоцентр) згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 237 від 20 грудня 1996 року забезпечує стаціонарну та консультативну допомогу населенню Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей, керуючись Статутом, затвердженим Наказом №20-С від 01.12.2006р. Управління майном спільної власності Львівської обласної ради. ЛДОРЛДЦ отримав Ліцензію на право здійснювати медичну практику та Ліцензію на  придбання, використання і знищення наркотичних середників, прекурсорів та психотропних препаратів. Лікарня та цитологічна лабораторія як Централізована цитологічна лабораторія Львівської області пройшли акредитацію у 2017 р.

            В структуру Львівського онкоцентру входять 16 клінічних відділень (11 хірургічних, 3 радіологічних, діагностично-лікувальне, анестезіолого-реанімаційне і хіміотерапевтичне), розраховані на 540 ліжок.  Працюють 3 лабораторії – клінічна, цитологічна та радіоізотопної діагностики, 1 кабінет ГБО, кабінети функціональної діагностики та консультативного прийому (ендоскопічний, бронхоскопічний, 2 кабінети УЗД, рентгенологічний, два КТ, ЕКГ, Ехо-КГ). У поліклініці на базі ЛДОРЛДЦ працюють кабінет мамолога, кабінет шийки матки, торакальний,  гінекологічний, урологічний кабінет та онкодерматологічний кабінет, кабінет прийому хіміотерапевта та радіолога. Потужність поліклініки – 100 тис відвідувань за рік. На базі ЛДОРЛДЦ розташована кафедра онкології та мед радіології ЛНМУ ім. Д.Галицького.
Реконструкція з розширенням до 540 ліжок Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру по вул. Гашека, 2а розпочата у 1990 році. Нове будівництво хірургічного корпусу з введенням 260 ліжок завершено у 2003 році.

Завершено будівництво радіологічного корпусу, де змонтований гама-терапевтичний апарат «Терагам»,  лінійний прискорювач Clinac 2100, вартістю 32 млн.грн.

              На базі Львівського онкоцентру працює популяційний канцер – реєстр, який здійснює облік усіх онкологічних хворих області. В даний час канцер – реєстр має персоніфіковану інформацію про 240 000 осіб, що перенесли злоякісне новоутворення. Реєстр проводить контроль повноти та якості диспансерного нагляду за онкохворими, згідно з |онкології|наказом |наказ-інструкція| МОЗ України|наказ-інструкції| від 22.01.1996р. №10  «Про створення|створіння| Національного канцер - реєстру| України». Щокварталу проводяться звірки даних про онкохворих, які стоять на обліку у онкологів міст та районів, з обласним канцер-реєстром.

Мережа онкологічних закладів Львівської області представлена Львівським державним онкологічним реґіонарним лікувально – діагностичним центром на 540 ліжок, міською онкологічною лікарнею № 3 м.Дрогобич на 60 ліжок, двома онкологічними відділеннями в складі багатопрофільних лікарень в м.Червоноград на 40 ліжок, в Самбірській ЦРЛ (відділення на  30 ліжок). Крім того, онкологічні ліжка мають ЛОКЛ (обласна лікарня) – 60 ліжок, КЛШМД (лікарня швидкої допомоги) – 20, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр - 20.

В кожному місті та районі є онкологічний кабінет, усього 38. Усього в області 750 ліжок для лікування онкологічних хворих, з них 600 онкологічних та 150 радіологічних.