Головна
Аналіз захворюваності, спеціального лікування та смертності від злоякісних новоутворів по Львівськ PDF Друк
     За 2011 рік взято на облік 7 598 (+100 хв)  онкологічних хворих, у яких виявлено 8022 (+ 94 вип порівняно з + 77 в минулому році) випадок злоякісних новоутворів (як помітно з різниці між кількістю випадків ЗН та числом первинних онкохворих 424 ЗН виявили серед контингенту онкохворих, що уже перебували на обліку в канцер-реєстрі (аналогічно до 430 випадків у минулому році), що можна відобразити умовним показником захворюваності другим раком серед контингенту онкохворих – 842 на 100тис). Рівень захворюваності на ЗН серед усього населення становить 317,5 (проти 313,2 та 309,8 у два попередні роки) на 100 тис населення  (по Україні 349,8 /100 тис).
Найвища захворюваність характерна для м.Львова, м. Трускавця, Перемишлянського району, м. Дрогобича:
Детальніше...
 
Особливості організації надання медичної допомоги населенню Львівської області PDF Друк

Особливості організації надання медичної допомоги населенню
Львівської області та боротьби з онкологічними захворюваннями. 
Захворюваність та поширеність ЗН.
alt

Проблема зростання захворюваності на ЗН (злоякісні новоутворення) актуальна для Львівської області. На протязі 20 років спостерігається щорічний приріст показника захворюваності на рак серед населення Львівської області в межах 2,5-3%.

Детальніше...
 
Про центр PDF Друк
Онкологічну службу Львівської області очолює головний онколог ГУОЗ Ігор  Васильович Ковальчук, головний лікар ЛДОРЛДЦ, заслужений лікар України, онкохірург вищої категорії.

Ковальчук Ігор Васильович 

Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр (ЛДОРЛДЦ) згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 237 від 20 грудня 1996 року забезпечує стаціонарну та консультативну допомогу населенню Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей, керуючись Статутом, затвердженим Наказом №20-С від 01.12.2006р. Управління майном спільної власності Львівської обласної ради. ЛДОРЛДЦ отримав Ліцензію на право здійснювати медичну практику та Ліцензію на  придбання, використання і знищення наркотичних середників, прекурсорів та психотропних препаратів. Установа пройшла акредитацію у грудні 2009р., а цитологічна лабораторія як Централізована цитологічна лабораторія Львівської області акредитована 29.10.2008р.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL