Головна
Конференція УТРО 24-25 червня 2015р. м. Львів PDF Друк

ПРОГРАМА науково-практичної конференції УТРО за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» 24–25 червня 2015 р.

Детальніше...
 
Візит представників бюджетного комітету у ЛДОРЛДЦ PDF Друк

13 червня 2015р. в рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, відбулося відвідання народними депутатами України Львівського Державного регіонального лікувально-діагностичного центру.

Детальніше...
 
В ЛДОРЛДЦ відбулось спільне засідання Асоціації хірургів та Онкологічного товариства PDF Друк

Були розглянуті наступні питання:

«Сучасний стан та можливості надання медичної допомоги на базі ЛДОРЛДЦ» Ковальчук І.В., головний лікар, голова Онкологічного товариства.
«Пухлини голови та шиї. Сучасні аспекти хірургічного лікування» Галай О.О., дмн., зав.відділення пухлин голови та шиї.
«Рак нирки - сучасні підходи до хірургічного лікування» Дійчук Ю.П. зав.. урологічного відділення

Детальніше...
 
25 лютого на Личаківському кладовищі у Львові поховали трьох медиків- волонтерів PDF Друк

25 лютого на Личаківському кладовищі у Львові поховали трьох медиків-волонтерів, бійців медичної роти імені Пирогова – Василя Задорожного, Дмитра Лагунова і Тараса Кончевича. Тисячі львів’ян прощались з ними в Гарнізонному храмі Петра і Павла, опісля похоронна процесія вирушила пішою ходою до Личаківського кладовища, де відбувся чин похорону. Поховали Новітніх Героїв України на полі почесних поховань №76.

Детальніше...
 
Львівщина отримає кошти від Світового банку на боротьбу з раком PDF Друк

Про це 10 березня 2015 р. на прес-конференції повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Середа.

Детальніше...
 
Міністр охорони здоров'я О. Квіташвілі відвідав 30 січня 2015 р. Львівський онкоцентр PDF Друк
Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі відвідав з робочим візитом Львівський онкоцентр невдовзі після обговорення Стратегії реформування медицини з громадськістю Львівщини. Під час відвідин оноцентру разом з директором Департаменту охорони здоров'я Б. Чечоткою було обговорено проблеми онкологічної служби області та надання медичної допомоги населенню області з головним лікарем ЛДОРЛДЦ І. Ковальчуком.
alt
Біля головного входу гості оглянули новенькі автомобілі швидкої медичної допомоги виробництва заводу "Електронмаш" львівської корпорації "Електрон". Головною перевагою і відмінністю автомобілів швидкої медичної допомоги «Електрон» від існуючого парку медичного транспорту є те, що це повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності з бензиновими та дизельними двигунами, призначені для роботи ургентної медицини та медицини катастроф під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у складних дорожніх умовах та у важкодоступних місцях, зокрема для сільської та гірської місцевостей.
alt
Міністр оглянув клінічні відділення онкоцентру та реанімаційне відділення. Також Львівський завод медичної апаратури провів невелику експозицію своєї продукції: електрокардіографи, пульсоксиметри, монітори стану пацієнта та інші сучасні прилади.
alt
 Також міністр відзначив високий рівень Львівського онкоцентру, його персоналу та оснащення.
 
 
 
Не стало Вовка Ігоря Васильовича... PDF Друк
Колектив та адміністрація ЛДОРЛДЦ з сумом повідомляє про передчасну втрату свого колеги Ігоря Васильовича Вовка, торакального хірурга, людини з великим серцем. Ігор Васильович закінчив Львівський медичний інститут у 1964 р. Працював в ЛДОРЛДЦ з 1973 р. як радіолог, а з 1975 р. - хірург-онколог. Понад 20 років завідував відділенням торакальної хірургії. Хірург вищої категорії. До останніх днів зберігав гостроту розуму, активність. Його життя перервалось раптово, 24 грудня 2014 року. Хай спочиває з миром.
 
Акція "Дні профілактики раку шийки матки та грудної залози" 2014 PDF Друк

01 жовтня 2014 р.
З 6 жовтня 2014 р. стартує сьома Акція "Дні профілактики патології шийки матки та грудної залози" у Львівській області. Акція триватиме два тижні. На 3 жовтня 2014 р. о 14.00 в актовому залі онкоцентру заплановано прес-конференцію до Акції, запрошені журналісти регіональних видань та телебачення. Координатор акції - обласний позаштатний спеціаліст з онкогінекології Струк Світлана Михайлівна.
Під час акції буде проводитись активна просвітницька та інфорамаційна кампанія в засобах масової інформації щодо проблеми онкології в жінок, адже серед них рак грудної залози є найчастішим онкозахворюванням. Також на першому місці по смертності серед молодих жінок є рак шийки матки. Вчасне виявлення та профілактика дозволять врятувати наших дружин, матерів та бабусь.
Впродовж акції буде організовано огляд жінок в жіночих консультаціях при районний поліклініках, забір цитологічних мазків, вчасне скерування в онкоцентр для дообстеження та лікування.


 
Семінар з діагностики та лікування колоректального раку PDF Друк

12 вересня 2014 р.
17 вересня в Львівському онкоцентрі відбудеться семінар, присвячений актуальним питанням діагностики та лікування колоректального раку, о 12.00 в актовому залі Львівського онкоцентру, м. Львів, вул. Гашека 2а.

Теми доповідей:
- діагностика та диспансеризація колоректального раку
- підходи до лікування колоректального раку
- лікування метастатичного колоректального раку
 
запрошуються онкологи, хірурги та всі зацікавлені спеціалісти.
 
P.S. Нагадування: міжрайонна конференція онкологів в Жидачівській ЦРЛ була проведена в квітні 2014 р. Тому 12.09.14 в м. Жидачів конференції не буде.
 
Світовий банк виділить Львівській області $10 млн. на боротьбу з онкозахворюваннями у жінок PDF Друк
12 вересня 2014 р.
Як інформує прес-служба Львівської ОДА, про це йшлося під час зустрічі т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського з представниками Світового банку.

Учасники зустрічі обговорили реалізацію проекту «Онкопровенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій на Львівщині в умовах реформування системи охорони здоров’я».

Кошти на реалізацію проекту надійдуть з січня 2015 року, і за умови їх ефективного використання Світовий банк готовий надавати фінансову підтримку регіону в значно більших масштабах.

Згідно з проектом, гроші спрямують на боротьбу з раком грудної залози та раку шийки матки. Обладнання закуплять для трьох скринінгових центрів у Дрогобичі, Червонограді та  Самборі, а також обласного скринінгового центру на базі Львівського державного регіонального лікувально-діагностичного онкологічного центру.

Працівники цих установ пройдуть відповідне навчання.

Водночас в усіх лікувальних установ області на районному рівні введуть комп’ютеризований реєстр жіночого населення та забезпечать матеріалами для забору мазків цитологічного скринінгу захворювань шийки матки.

Для скринінгових центрів у Дрогобичі, Червонограді та Самборі закуплять скринінгові мамографи, кольпоскопи, апарати УЗД, та впроваджено електронний реєстр населення.

У Львівському державному регіональному лікувально-діагностичному онкологічному центрі  заплановано встановити діагностичне обладнання нового покоління (сучасний апарат МРТ, багатозрізовий апарат КТ, мамограф з можливістю 3-Д-томосинтезу, сцинтіграфічне обладнання SPECT-CT, УЗД-системи для діагностики мамографічно щільних випадків, цифрової діагностичної апаратури, впроваджено технологію рідинної цитології); лікувальне устаткування для операційних та для моніторингу пацієнтів (операційні столи, операційні лампи, моніторингові системи, наркозні апарати, відеолапароскопічне устаткування та інш.).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL